» » Як знайти роботодавця в Іспанії: поради та варіанти для українців

Як знайти роботодавця в Іспанії: поради та варіанти для українців

Категория: В мире | Просмотров: 11 | Комментирии: 0 |
Ким можна працювати в Іспанії без знання мови і на яких сайтах найкраще вивчати пропозиції 
 

Через вторгнення російських військ на територію України громадяни країни продовжують виїжджати за кордон. Багато європейських країн продовжують приймати біженців, однією з них залишається і Іспанія. Раніше ми давали поради для біженців в Іспанію, розповідали, як дістатися і де знайти житло. Тепер УНІАН розповість, як знайти роботу в Іспанії, не знаючи мови.

Робота в Іспанії для жінок з України - правила та положення

На даний момент закони країни не передбачають можливість роботи для осіб без громадянства. Враховуючи складну ситуацію в Україні, іспанські активісти обіцяють подати прохання про перегляд даного положення. Однак, це правило стосується тільки офіційного працевлаштування - нелегальна робота доступна для українців, але тягне за собою ряд негативних наслідків.


Info JobsMilanuncios і Infoempleo також вважаються популярними сайтами для пошуку роботи в спекотній країні.

Як знайти підробіток в Іспанії самостійно

 

LinkedIn - популярна соцмережа, зареєструвавшись в якій, ви отримуєте доступ до пропозицій про роботу по всьому світу. Там можна скласти докладне резюме і самостійно відгукуватися на відповідні вакансії, домовляючись з роботодавцем. Можливий і зворотний варіант - HR компанії, яка знаходиться в пошуках фахівця, знайде вас сам, виходячи з ваших навичок і досвіду роботи.

Другий варіант - скласти резюме і особисто відправити\віднести в компанію, де ви хочете працювати. Такий варіант підходить, перш за все, працівникам сфери обслуговування. Якщо ви майстер манікюру - йдіть в найближчий салон і пропонуйте свою кандидатуру. Хочете бути офіціантом і знаєте тонкощі професії - вирушайте в популярне кафе.

Як знайти роботодавця в Іспанії без сайтів

Ви можете проявити ініціативу і написати пост-звернення на Facebook, де опишете свої вміння і навички, а також життєву ситуацію. Зазвичай, в таких групах допомоги українцям дуже багато людей. Хто-небудь обов'язково запропонує вам кілька варіантів трудової зайнятості і навіть допоможе з оформленням робочої візи. 

Список таких спільнот наводимо нижче:

Ще один метод пошуку зайнятості - спілкуватися з місцевими і говорити їм про те, що ви шукаєте роботу. Часто буває так, що іспанці допомагають працевлаштуватися своїм знайомим або родичам, а "гарячі" вакансії не публікують на сайтах. Саме тому експерти рекомендують заводити більше знайомств - можливо, це допоможе вам у пошуках.


Подготовила : Екатерина Сьомчик
Новости сайта
Топ новостей
Опрос
Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился